The Wayward Reamls je chystaným RPG tvůrců legendárního Daggerfallu

V loňském roce oznámené RPG The Wayward Dreams by mohlo snadno zapadnout v záplavě jiných, která různá nezávislá vývojářská studia chystají. Jenže tento titul má neoddiskutovatelnou komparativní výhodu: pracují na něm někdejší tvůrci legendárního The Elder Scrolls 2: Daggerfall. Tvůrčí tým OnceLost Games nyní odhalil první detaily.

The Wayward Dreams chce kombinovat epické rozměry a volnost Daggerfallu s moderní technologií. O příběhu zatím mnoho nevíme, ale točit se má kolem inkvizice, která se pídí po knihovně v Logosu, aby ji mohla zničit. Právě tuto knihovnu autoři ukázali v concept artech. Půjde o obří dungeon zabudovaný do hory. Právě zde spočívá prastaré učení Lore Mastera o mocných artefaktech a kouzlech.

Hráč se do knihovny dostane v počátcích příběhu The Wayward Dreams a musí zde odhalit různá tajemství. Narazíte tu pochopitelně na řadu zajímavých NPC postav. Například Soter, který je poměrně podezřelým Lore Masterem, u něhož nevíte, zda mu můžete věřit. Každopádně vám zadá i nějaký ten quest. Nebo Hypatia, jež pro změnu zastupuje jinou frakci knihovníků a která je velmi klidná, navzdory tomu, že ji obklopuje temné tajemství.

Autoři pracují na novém typu umělé inteligence, která přizpůsobuje příběh v questech vašim rozhodnutím.

Termín vydání The Wayward Dreams zatím nebyl oznámen, ale je prakticky jisté, že si na hru ještě nějakou dobu počkáme.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na