TV jako multimediální centrum. Využijte slevu na TV smart box

Nedisponujete ještě chytrou televizí a nechce se vám tu stávající měnit, a přesto byste si rádi užívali mnoha multimediálních funkcí? Nebo chytrou televizi máte, ale není to Android TV, takže nemáte přístup ke všemu, co je dnes s televizí možné dělat? Inu, na všechna tato dilemata máme jedno řešení: chytrý TV box H96, který je aktuálně ve výhodné akci k mání za 38,91 USD, tedy přibližně 900 Kč.

Za tuto cenu dostanete velmi výkonnou krabičku, která se může pochlubit čtyřjádrovým procesorem a 4 GB RAM, jež pohání moderní operační systém Android 9. Zařízení má také úložiště o kapacitě 32 GB, podporuje rozlišení 4K či 6K dekódování.

Díky TV boxu můžete využívat plejádu nejrůznějších aplikací určených pro Android na vaší TV. Pohodlně tak lze využívat řadu streamovacích služeb jako Netflix nebo HBO GO, případně hrát zajímavé hry. V balení je pro komfortnější užívání zahrnut také dálkový ovladač.

Tip na článek:  Xiaomi Mi 9 Lite se 6 GB RAM a 128 GB paměti nyní s obří 54% slevou

Využijte jedinečné akce v internetovém obchodě Cafago a kupte si tento TV box se slevou. Zaslání do České republiky je bezplatné, a pokud byste se zařízením náhodou nebyli spokojeni, můžete ho vrátit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na