Tvůrce PUBG představil mysteriózní hru Prologue. Chce tvořit obří světy

Vskutku mnoho, respektive nicneřekíjaícím trailerem představil duchovní otec PUBG Brendan “Playerunknown” Greene svůj nový projekt, který se jmenuje Prologue. Stalo se tak v rámci akce The Game Awards 2019.

Video ukazuje hustý les, který se pyšní mnoha grafickými detaily a jenž je sužován silnou bouřkou. Déšť, blesk, řev a bylo po traileru. O mnoho více informací nenabízí ani oficiální webová stránka. “Prostřednictvím Prologue zkoumáme nové technologie a hratelnost. Naším cílem je nabídnout každému hráči jedinečný a zapamatovatelný zážitek.

V rozhovoru s magazínem Forbes pak Brendan Greene sice neprozradil nic o hře samotné, ale alespoň o procesu jejího vývoje. Prologue je tak začátkem velkého procesu, který povede ke zkoumání a testování nových technologií.

Nebude to akce

V novém vývojářském studiu PlayerUnknown Productions v Amsterdamu, které je navázáno na společnost PUBG Copr., pracují vedle herních vývojářů také vědci z prostředí mimo herní průmysl. Jde například o jaderného fyzika, promovaného systémového manažera nebo vědce v oblasti umělé inteligence.

K mým snům patří vytvářet obrovské světy – stovky čtverečních kilometrů s tisícovkami hráčů. To s sebou přináší velké problémy, které je třeba vyřešit,” vysvětluje Greene.

O Prologue každopádně Greene prohlásil, že v žádném případě nejde o Playerunknown’s Battlegrounds 2 a nepůjde ani o akci.

Prologue – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na