Tvůrci The Last of Us: Part II jsou zmatení. Hru překvapivě odložili

Ve vývojářském studiu Naughty Dog zřejmě není vše úplně v pořádku. Před měsícem oznámilo, že jeho chystaný titul The Last of Us: Part II vyjde 21. února 2020. Jenže to už neplatí. Jak uvedl šéf projektu Neil Druckmann, budou potřebovat více času, a tak hru odložili na 29. května 2020.

Co přesně k tomuto nečekanému odkladu vedlo, je otázkou. Druckmannovo vysvětlení je poměrně znepokojivé. “V uplynulých týdnech jsme začali uzavírat jednotlivé části hry a zjistili jsme, že nemáme dost času dostat celou hru na takovou úroveň, aby dosáhla kvality odpovídající Naughty Dog. V ten moment jsme měli dvě možnosti: udělat kompromis nebo získat více času. Rozhodli jsme se pro tu druhou a nové datum vydání nám dává prostor vše dokončit k naší spokojenosti a zároveň snížit tlak na tým,” napsal Druckmann v prohlášení na PS Blogu.

Bohužel to opět svědčí o nepříliš dobrém managementu práce, který v Naughty Dog panuje. Ostatně, ve své knize Krev, pot a pixely ho na příkladu vývoje Uncharted 4 popsal novinář Jason Schreier.

The Last of Us: Part 2 vychází exkluzivně pro Playstation 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na