Ubisoft bude celý měsíc rozdávat atraktivní hry. Začíná Rayman Legends

Foto: Rayman Legends

V časech krize drží herní komunita při sobě. A Ubisoft to chce podtrhnout darovací akcí. Po celý duben tak hráčům bude zdarma nabízet PC hry z vlastní líhně, která je za dlouhé roky, kdy tato francouzská společnost na trhu působí, pořádně bohatá. Důležité je, že hry vám zůstanou už napořád. Po jednorázové aktivaci si je můžete stáhnout a podle libosti hrát.

Ubisoft v oficiálním blogovém příspěvku k akci přímo zmiňuje koronakrizi. Firma chce podpořit a odměnit lidi, kteří kvůli pandemickému zpomalení společnosti pracují z domova nebo žijí v karanténě. Kromě toho Ubisoft věnoval také 150 000 dolarů na výzkum nemoci Covid-19.

První titul je velmi příhodný, protože nabízí skvělou zábavu v kooperaci. Rayman Legends v roce 2013 v podstatě vzkřísil tuto sérii skákaček. Tento koncept byl někdejší reakcí Ubisoftu na oblibu Super Maria. Moderní zpracování stále nabízí krásné 2D úrovně, podporu kooperativního hraní a povedený artdesign.

Nabídka Rayman Legends končí 3. dubna a následovat bude další hra v chystané rotaci. O co přesně půjde, zatím není známo. Ale Ubisoft láká na zástupce svých slavných sérií jako Assassin’s Creed, Just Dance a další.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na