Ubisoft chystá Watch Dogs 3. Odehrávat by se mělo v Londýně

Přestože značka Watch Dogs nepatří pro Ubisoft úplně k těm nejvýnosnějším, tedy po bok Far Cry a Assassin’s Creed, stále v ní evidentně spatřuje potenciál. Na veřejnost totiž unikly informace o tom, že se chystá třetí díl série.

Watch Dogs 3 by se měl odehrávat v Londýně, což není vůbec špatná volba. Hráč si má mít možnost vybrat, zda hlavní postavou bude muž nebo žena – na příběh by to ale vliv mít nemělo. Důraz bude tato akce v otevřeném světě klást opět na hackování počítačových systémů. Častěji se bude bojovat také s pomocí menších zbraní jako například nožů.

Informace se objevily na serveru 4chan, načež je na základě svých zdrojů potvrdil také magazín Gamereactor. Kdovíjak překvapivé nejsou – ostatně už v updatu Watch Dogs 2 se objevily zmínky o Londýnu.

Watch Dogs 3 by dle neoficiálních informací mělo vyjít ještě letos, pravděpodobně na podzim, kdy vyplní mezeru po letos pravděpodobně absentujícím Assassin’s Creed. Oznámení tak na sebe nemůže nechat dlouho čekat – přijde nejpozději na červnové E3.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na