Ubisoft láká na nový Ghost Recon. Představí se už ve čtvrtek

Ještě tento týden bychom se měli dočkat oznámení velké novinky v rámci univerza Tom Clancy’s Ghost Recon. Vydavatelská společnost Ubisoft totiž oficiálně potvrdila světovou premiéru na 9. května, tedy tento čtvrtek. Podle všeho se bude jednat o zcela nový titul.

Dosud žádné informace o chystaném projektu známy nejsou. Ovšem podle toho, jakým způsobem si na jeho oznámení Ubisoft chystá půdu, půjde nejspíš o kompletně nový titul z řady Tom Clancy’s Ghost Recon. V úvahu však připadá také DLC pro Ghost Recon Wildlands, které by ale muselo být poměrně zásadní. Objevují se také spekulace, že by Ubisoft mohl produkovat nový snímek na motivy slavného spisovatele Toma Clancyho, jehož značku využívá.

Pokud by šlo o nový titul, bylo by to překvapivé, protože se očekávalo spíše pokračování série Tom Clancy’s Splinter Cell než Ghost Recon. Není však vyloučeno, že se Sam Fisher objeví v nové hře v dosud neviděné roli. Více se každopádně dozvíme již brzy, a to ve čtvrtek ve 20:30 našeho času.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na