Ubisoft nabídne své hry v předplatném. Je dražší než ostatní služby

Představitelé vydavatelské společnosti Ubisoft si zjevně řekli, že jsou dostatečně velcí na to, aby nabídla svůj katalog her v rámci předplatného. Podobně jako to dělá Electronic Arts v podobě EA Origin a Microsoft prostřednictvím Xbox Game Pass.

Ubisoft na E3 2019 oznámil chystanou službu Uplay Plus, která je však překvapivě dražší než obě dvě výše zmíněné. Ty jsou navíc už několik let zavedené, a tak je zvláštní, že Francouzi nezvolili agresivnější cenovou politiku.

Vyšší cenu Ubisoft odůvodňuje skutečností, že je v ní zahrnut skutečně vše. Kromě veškerých her dostanete přístup také ke všem DLC a dodatečnému obsahu. Firma je přitom známá tím, že pro své tituly vydává přídavky, rozšíření a kosmetické předměty v hojné míře. V rámci předplatného budou okamžitě přístupné také novinky jako Watch Dogs Legion nebo Ghost Recon Breakpoint.

Katalog sestávající z vlastních her

Knihovna Uplay Plus bude podle všeho sestávat takřka výhradně z titulů Ubisoftu. Kromě jiného jde o značky jako Assassin’s Creed, Anno nebo Far Cry. V případě konkurenčních předplatných mají přitom hráči možnost vedle takzvaných first-party her hrát i poměrně velké množství titulů jiných vydavatelů nebo nezávislých vývojářů.

Jeden pádný argument však Uplay Plus vůči konkurenci přeci jen má. Službu bude možné integrovat do cloudové platformy Google Stadia. Veškeré hry z předplatného tak bude možné streamovat prostřednictvím Stadie. Jak přesně bude tato integrace fungovat, zatím není známo.

Uplay Plus má fungovat od 3. září 2019.

Uplay Plus – představení

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na