V DLC Necrom pro The Elder Scrolls Online se vrátíme do Morrowindu

Foto: Bethesda

ZeniMax Online Studios oznámil nové dobrodružství do The Elder Scrolls pro rok 2023, Stín nad Morrowindem. Letošní příběh přivádí hráče zpět do Morrowindu, kde jim umožní navštívit místa, která v sérii The Elder Scrolls nebyla k vidění již od roku 1994.

Dobrodružství Stín nad Morrowindem vypráví poutavý příběh rozdělený do několika obsahových částí, z nichž první se objeví v podobě DLC s dungeonem Scribes of Fate v březnu. Příběh bude následně v červnu pokračovat kapitolou Necrom. A co je nejzajímavější, tvůrčí tým prozradil, že s uvedením kapitoly Necrompřijde v červnu i nová hratelná třída Arcanist.

Sága Stín nad Morrowindem začíná v březnu prostřednictvím DLC Scribes of Fate, které přinese dva nové dungeony pro hru PvE čtyř hráčů. Ti se budou muset ve Dvoraně písařů probojovat přes zvrácené akolyty Písařů z Mory nebo se utkat s časovou magií Bala Sunnara

Po DLC Scribes of Fate se letos v červnu objeví kapitola The Elder Scrolls Online: Necrom. Kapitola Necrom bude obsahovat 30 hodin zcela nového příběhového obsahu, který hráče zavede do dvou mimořádných nových oblastí ve východním Morrowindu, a to spolu se dvěma novými společníky. Kromě nových oblastí se v kapitole Necrom objeví jeden z nejžádanějších prvků v rámci ESO, což je nová hratelná třída. Arcanist je sedmou a nejnovější třídou ESO a přinese do hry nové mocné schopnosti a herní mechaniky, které čerpají z daedrického prince říše Oblivion.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na