V Zombie Army 4: Dead War se postavíte nemrtvému Hitlerovi a jeho armádě. Podívejte se na trailer

Vývojářské studio Rebellion oznámilo na E3 2019 svůj nový titul, kterým je Zombie Army 4: Dead War. Jde o kooperativní akci, která se odehrává v alternativní historii roku 1946. Pokud vám značka Zombie Army nic neříká a divíte se číslovce v názvu, vězte, že jde o spin-off známější série Sniper Elite od stejného studia.

Na rozdíl od Sniper Elite ale Zombie Army 4: Dead War nabídne více tříd vojáků, nikoliv jen ostřelovače. Z traileru je patrné, že si zahrajete například za vojačku s pořádným minigunem, který je obzvlášť vhodnou zbraní pro kosení mas nemrtvých.

Kooperativní kampaň pro 4 hráče

Pokud jde o nepřátele, autoři se tentokrát hodně vyřádili. Kromě standardních zombíků narazíte například na plamenometčíky apod. Zní vám to ujetě? Tak to si počkejte na závěr traileru, kde se neobjeví nikdo menší než zombie Hitler, který v Zombie Army 4: Dead War bude hlavním padouchem.

Příběhovou kampaň si budete moct vychutnat až se třemi dalšími hráči, kteří se mohou do hry kdykoliv připojit a zase odpojit. Pohybovat se budete zejména v Itálii, kde navštívíte mimo jiné zombie zoo. V průběhu kampaně si odemknete další skilly a upgrady.

Zombie Army 4: Dead War vyjde v roce 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Zombie Army 4: Dead War – trailer

Zombie Army 4: Dead War – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na