Válečná akce Insurgency: Sandstorm přišla o příběhovou kampaň

Kolem válečné akce Insurgency: Sandstorm bylo od loňského léta vcelku ticho a zdálo se, že práce na ní úspěšně pokračují. Autoři totiž neměli zrovna malé ambice a chtěli se zařadit ke špičce trhu.

Jenže si zjevně ukousli větší sousto, než jsou schopní sežvýkat. Tato skutečnost už se začíná projevovat a hlavní designér hry Michael Tsarouhas z vývojářského studia New World Interactive musel na oficiálním fóru hry přiznat barvu. Ta je docela temná, protože se autoři rozhodli zrušit singleplayerovou kampaň hry, která svým příběhovým pojetím měla Insurgency: Sandstorm odlišit od davu jiných online her.

Namísto toho se autoři chtějí soustředit na co možná nejlepší multiplayerový zážitek, a to včetně kooperativního zážitku. Zatím není vyloučeno, že se kampaň později vrátí, ale zřejmě až poté, co hra vyjde a vydělá nějaké peníze.

Vývojáři také uvedli, že uzavřený alfatest Insurgency: Sandstorm je krátce před spuštěním. Na oficiálním webu hry se do něj už můžete hlásit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na