Vampire Bloodlines 2 je v prodeji na Steamu, Epic Store i GOGu. Nechybí ani Season Pass a speciální edice

Foto: Hardsuit Labs

Vydavatelská společnost Paradox Interactive neponechává nic náhodě a spolu s nečekaným oznámením Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 odstartovala rovnou také předobjednávky titulu, a to netradičně na všech třech hlavních nezávislých platformách, kterými jsou Steam, Epic Store a GOG. Kromě toho je hra k mání také v interním Paradox Store, ovšem ten ve výsledku generuje klíče na Steam.

Marketing vše dobře připravil, a tak si hru můžete předobjednat v jedné ze tří různých edic, přičemž pokud si za 60 EUR předobjednáte standardní edici, obdržíte jako bonus DLC balíček jménem First Blood, set kosmetických předmětů a oficiální soundtrack.

Nabídka různých edic

Edice pojmenovaná Unsanctioned za 70 EUR nabízí navíc DLC balíček Blood Pack. Ten zahrnuje sedm dalších kosmetických předmětů, digitální artbook a ingame komentář tvůrců. Nejdražší edice se jmenuje Blood Moon a stojí 90 EUR. Kromě výše uvedeného obsahuje Season Pass “Season of the Wolf”. Ten postupně nabídne dvě příběhová rozšíření, která hráče uvedou hlouběji do upířího Seattlu, a aby toho nebylo málo, také už teď chystaný větší datadisk, ve kterém se objeví “největší nepřítel upírů v Seattlu”.

Tip na článek:  Oznámen Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Pokračování skvělého RPG sází na hutnou atmosféru

Majitelé verzí Unsanctioned a Blood Moon kromě toho obdrží předběžný přístup, který jim umožní zahrát si Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jeden den v předstihu před ostatními hráči.

Celé to působí jako by Vampire Bloodlines 2 mělo zanedlouho vyjít. Tak tomu ale bohužel není. Vydání je naplánováno na první čtvrtletí příštího roku, přičemž vzhledem k aktuálnímu stavu hry (pre-alfa) není vyloučen ani odklad. Kromě PC verze, na kterou se vztahuje vše výše uvedené, vyjde hra také na Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na