Ve vývoji je další RPG ze světa Vampire: The Masquerade. S chystaným Bloodlines 2 nemá nic společného

Dlouhé roky nebylo v herním světě o značce Vampire: The Masquerade slyšet. Naposledy vyšel v roce 2004 velmi podařený Vampire: The Masquerade – Bloodlines a už nějakou dobu se zdálo, že na něj nikdo nenaváže. To se ale naštěstí nestane. Kromě již oznámeného přímého pokračování Bloodlines 2 jsme se dočkali překvapivého oznámení dalšího titulu z tohoto univerza.

Ten sice zatím nemá upřesněný název, ale víme, že na něm pracuje vývojářské studio Big Bad Wolf, které zakázku dostalo od vydavatele Bigben Interactive. Autoři jsou známí povedenou epizodickou adventurou The Council. Na rozdíl od však nový projekt spadá do žánru RPG a nebude vycházet epizodicky, nýbrž půjde o jednotný celek, který má být značně rozsáhlý a zaměřený na příběh. Velkou roli budou hrát klany, disciplíny a další pravidla tradičního stolního RPG.

O hře víme už jen tolik, že se další dva roky nevyjde, protože je ve vývoji teprve pár měsíců. Více informací bychom se měli dočkat na srpnovém veletrhu Gamescom.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na