Vrací se Brothers in Arms. Akční série, která šla na věc trochu jinak než Call of Duty

První díl Brothers in Arms: Road to Hill 30 vyšel v roce 2005 a konkuroval tehdy mašinerii druhoválečných akcí v čele s Call of Duty a Medal of Honor. Nikdy se však nesnížil na jejich úroveň prostého masivního vybíjení, ale vyznačoval se také výraznou emocionální a morální rovinou.

Hra se sice dočkala řady různých pokračování napříč platformami, v poslední době pak zejména těmi mobilními, ale skutečnou díru do světa jako zmíněné dvě série nikdy neudělala. Přitom jí někteří hráči považují za to nejlepší, co se v žánru akcí z druhé světové války kdy urodilo.

Teď se dost pravděpodobně mohou těšit na pokračování, které by mohlo vyjít také na velké platformy, tedy PC a moderní konzole. Na twitterový dotaz fanouška totiž šéf vývojářského studia Gearbox Software, Randy Pitchford, odpověděl, že něco v tomto směru už nějakou dobu chystají. Jako místo příhodného odhalení se nabízí za pár dní začínající veletrh E3.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na