Vychází akce Sekiro: Shadows Die Twice. Sklízí vynikající recenze

Drsná akce Sekiro: Shadows Die Twice je posledním velkým titulem, který vychází v prvním čtvrtletí tohoto roku. A jak to tak vypadá, bude to rozloučení se zimou i prvními třemi měsíci roku více než povedené. První recenze Sekira jsou totiž nebývale nadšené.

Ono vlastně není zase tak divu, vždyť Sekiro: Shadows Die Twice je dalším titulem hity ošlehaného vývojářského studia From Software, které stojí za dnes už legendární sérií Dark Souls nebo Bloodborne. V případě Sekira však autoři slibovali přeci jen trochu jiný zážitek, který bude přístupnější i méně hardcore hráčům a který zároveň zaujme atraktivním prostředím feudálního Japonska, byť herní svět nečerpá přímo z jeho reálií, ale je jím pouze inspirován.

Tip na článek:  Akce Sekiro: Shadows Die Twice se orientuje na historickou epochu, ale odehrává se ve fiktivním světě

Tento koktejl doplněný o nelítostnou akci s pomocí sečných zbraní je každopádně velmi dobře umíchán. Recenze kladně hodnotí povedený bojový systém, ale také herní svět, který láká k prozkoumání každičkého kouta. Průměrné hodnocení dle serveru Metacritic se pohybuje nad 90 %.

Sekiro: Shadows Die Twice vychází 22. března na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Sekiro: Shadows Die Twice – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na