Vychází ambiciózní online akce Crucible. Jde o herní prvotinu Amazonu

Foto: Crucible

Crucible je vůbec první PC hrou a první střílečkou, která vychází ze stáje Amazon Game Studios. Poprvé jsme o tomto titulu přitom slyšeli v roce 2016, ale následně bylo dlouhou dobu ticho. Přitom na první pohled nejde o kdovíjak náročný projekt. Crucible je free2play online akcí, kterou by na první pohled bylo docela snadné zaměnit s konkurencí. Ta je navíc opravdu silná, působí zde Fortnite, Call of Duty: Warzone nebo Overwatch.

Crucible je takzvanou “hero akcí”, která by se ze všeho nejlépe dala popsat jako kombinace Overwatch a League of Legends. Ku příležitosti vydání nabídne celkem deset hrdinů, takzvaných hunterů, a tři herní módy. V každé hře jde přitom o vyřízení protivníků, stejně jako o likvidaci monster a záběr určitých bodů v herním světě. Plynule se zde tak mísí PvP a PvE prvky.

Hratelnost Crucible působí velmi dynamicky, a tak nezbývá než doufat, že se Amazonu první krůčky mezi PC hráči povedou. Na Steamu bude titul dostupný od dnešních 21:00 našeho času.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na