Vychází atraktivní strategie Space Hulk: Tactics. Nabízí také editor map, podívejte se na video

Space Hulk: Tactics je věrná tahová taktická adaptace deskové hry Space Hulk zasazené ve světě Warhammer 40,000, jež přináší svébytné pojetí kultovní klasiky.

Na straně lidstva stojí Terminátoři Vesmírných mariňáků, geneticky upravení super vojáci odění v těžké zbroji a vybavení mimořádnou palebnou silou, která z nich dělá efektivní kráčející tanky. Na druhé straně jsou zloději genů, podlí obyvatelé létajících splynulin rozbitých vesmírných lodí, kterým se říká space hulks, a schovávají se v každém potrubí a ventilační šachtě, aby svými nablýskanými spáry roztrhali na kusy všechny, kteří se přiblíží moc blízko.

Inovativní systém karet hráčům umožňuje větší kontrolu nad jejich vojsky, zatímco dvě nelinerání příběhové kampaně vyprávějí zcela novou děsivou zápletku ze světa Warhammer 40,000. Kompletní systém úprav je dostupný napříč čtyřmi kapitulami Vesmírných mariňáků a čtyřmi flotilami úlu zlodějů genů, takže si můžete navrhnout své vojsko do posledního detailu včetně nárameníků a jílce zbraní. Rozsáhlý editor misí vám umožňuje navrhovat, sdílet a hrát vlastní mapy snadno a rychle.

Space Hulk: Tactics – premiérový trailer

Editor misí Space Hulk: Tactics

Space Hulk: Tactics, oficiální adaptace deskové hry od Focus Home Interactive a Cyanide Studio, navazuje na její odkaz přístupným a neuvěřitelně silným nástrojem Mission Creator! Nyní je přístupný pro každého, kdo si hru předobjednal na službě Steam, a umožňuje uživatelům vytvářet nekonečnou kombinaci rozvržení a polí. Komunita už díky němu začala vytvářet úžasné věci.

V našem novém traileru se podívejte, jak si můžete snadno a rychle navrhnout vlastní mise. Měnit rozhraní a vzhled, přidávat příkazy a propojovat jednotlivé prvky můžete jediným kliknutím a testovat můžete za běhu přímo z editoru. Pro každou mapu si můžete navrhnout vlastní čety Terminátorů a roje genových zlodějů, jakož i jedinečná pravidla, omezení a příležitosti pro obě strany. Navíc si nastavte úkol pro Terminátory – od likvidace po únik.

Space Hulk: Tactics – trailer editoru misí

Space Hulk: Tactics vychází v krabicové verzi pro Playstation 4 a Xbox One. Verze pro PC je k dispozici pouze digitálně prostřednictvím Steamu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na