Vychází Command and Conquer Remastered. Kolekce obsahuje i Red Alert

Foto: Command and Conquer Remastered

Společnost Electronic Arts udělala také jednou něco pro fanoušky legendární série, kterou má v držení a s níž už dále nepracuje, což je vzhledem k posledním pokusům o její vzkříšení asi dobře. Po poměrně dlouhém vývoji konečně vychází Command & Conquer Remastered Collection, která obsahuje jak první Command and Conquer, tak Red Alert. Součástí balení jsou také celkem tři datadisky, takže si 25 let starou vzpomínku můžete užít skutečně se vším všudy.

Command & Conquer Remastered Collection nabízí čisté remastery do rozlišení 4K a lehce předělaný multiplayer. Modernizace doznalo také uživatelské rozhraní a editor map. Jinak ale zůstalo vše při starém a remaster vám tak umožní zavzpomínat na tehdy tak oslavovanou hratelnost.

Pravdou nicméně je, že doba už pokročila opravdu velmi a Command and Conquer i Red Alert zkrátka zestárly. Těžko si představit, že se do hraní pustí někdo, kdo s původními tituly neměl co do činění. Jde spíše o příležitost pro pamětníky, jak si bez problémů zahrát své milované hry na moderních počítačích.

Command & Conquer Remastered Collection každopádně na Steamu sklízí kladná hodnocení. Aktuální průměr činí 91 %. Za vývojem stojí studio Petroglyph, ve kterém pracuje také řada bývalých zaměstnanců dnes už neexistujícího Westwoodu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na