Vychází Monster Jam Steel Titans. Jde o závody s monster trucky

Monster Jam Steel Titans je první videohrou s Monster Jam od uznávaného vývojáře terénních závodů Rainbow Studios a přináší všechny tahače, atlety, stadiony, kaskadérské kousky a úžasnou atmosféru, díky kterým je Monster Jam tou největší značkou na poli terénních závodů.

„Vývoj Monster Jam Steel Titans nám umožnil využít zkušenosti týmu Rainbow s terénními závody a posunout se mimo rámec MX vs ATV, takže jsme připravili zážitek, který zachycuje tu neuvěřitelnou šíři, sílu a vzrušení z Monster Jam!“ řekl Chris Gilbert, výkonný ředitel Rainbow Studios. „Fanoušci to podle nás pocítí jak v aréně, tak v našich obrovských otevřených světech.

Monster Jam Steel Titans zavede fanoušky mimo stadiony a umožní jim zjistit, co musí zvládnout, aby mohli trénovat a posléze soutěžit jako jejich oblíbení skuteční profesionální atleti Monster Jam. Všechny tahače, atleti, kaskadérské kousky, stadiony a úžasná atmosféra v jedné hře! Hru Zdejší soutěže zahrnují režimy Stadium Racing, 2 Wheel Skill Challenges, Freestyle, Waypoint Racing, Circuit Racing a Timed Destruction.

Monster Jam Steel Titans vchází na PC, Playstation 4 a Xbox One. Vydavatelem je společnost THQ Nordic.

Monster Jam Steel Titans – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na