Vychází Neverwinter Nights: Enhanced Edition. RPG klasika s vylepšenou grafikou umožňující snadno tvořit nový obsah

Mladší hráči, které by zajímalo, o čem ti veteráni neustále mluví, mají šanci to nenásilnou formou zjistit. V modernizované verzi totiž vychází jedna z největších RPG klasik – Neverwinter Nights. Takzvaná Enhanced Edition je ode včerejška k mání na Steamu za cenu 20 euro.

Toto oblíbené RPG vytvořené na motivy Dungeon and Dragons se pyšní vylepšeným uživatelským rozhraním, stejně jako podporou rozlišení 1080p a 4K. Velmi pozitivní je také kompletní zpětná kompatibilita uložených pozic.

Do hry zahrnutý nástroj Aurora hráčům umožňuje vytvářet nový obsah, což ostatně bylo jednou z největších předností původního Neverwinter Nights.

Kanadský vydavatel Beamdog, který má Neverwinter Nights: Enhanced Edition na svědomí, se prostřednictvím svého oddělení Overhaul Games specializuje na modernizaci klasických RPG. Na kontě už má takové kousky jako Baldur’s Gate: Enhanced Edition, Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition, Icewind Dale: Enhanced Edition a Planescape Torment: Enhanced Edition.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na