Vychází očekávaná strategie Anno 1800. První recenze jsou pozitivní

Anno 1800 je dost možná nejočekávanější strategií tohoto roku. Zejména hráči, kteří si libují v budování, se pokračování oblíbené série nemohli dočkat. Titul vychází 16. dubna a na internetu se objevily první recenze. Ty se nesou v pozitivním duchu, byť z hlediska výše hodnocení se čekalo možná více.

Na serveru Metacritic si Anno 1800 aktuálně drží průměrné hodnocení 80 %, které sestává z jednotlivých verdiktů od 70 % do 89 %. Devadesátka tedy zatím nepadla ani jedna, na druhou stranu se nesetkáváme ani s nízkým hodnocením. “Kdo hledá komplexní a hezkou budovatelskou strategii, pravděpodobně několik let nenajde nic lepšího,” píše se ve verdiktu recenze na GameStar.de. Magazín PC Invasion rovněž kladně hodnotí hratelnost, ale poukazuje na řadu chyb, které kazí zážitek.

Tip na článek:  Strategie Anno 1800 zná své HW požadavky. Nejsou zrovna nízké

Anno 1800 se odehrává ve viktoránské éře a podle tvůrců jde o dosud největší díl série Anno. Hra je k mání pouze na PC. Zatímco předobjednávky bylo možné činit na Steamu, od zítřka bude titul k mání pouze na Epic Games Store.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny
Host
Johny

Njn…Opět nové Anno.Jako milovník budovatelských RTS jsem samozřejmě rád,ale po odehrání bety,musím říct,že nikterak ohromen nejsem . Zle to myšleno není…souhlasím,že lepší budovatelskou strategii těžko najdete .Pár kousků tu je,ale vetšinou jde a menší tituly s prvky survivalu,nebo remaky či napodobeniny těch starých kultovek z dob Age of cokoliv . Nové Anno je dobře optimalizované a vypadá jako vždy super . Jedná se o takový hybrid mezi díly 2205 a 1404 ,kde z 2205 si bere některé herní prvky a část grafiky a zase v některých věcech se 1800 vrací ke kořenům z dob 1404 nebo 2070 . Proto věřím,že… Číst vice »