Vychází postapokalyptická akce Fade to Silence. V jeho světě vládne věčná zima

Vývojářské studio Black Forest Games oznámilo, že právě dnes vychází postapokalyptická hra na přežití Fade to Silence. Ta se odehrává ve světě, kde vládne věčná zima a sníh a kde protivníkem nejsou jen nebezpeční tvorové, ale i samotné nehostinné prostředí.

Všechny, kdo do světa Fade to Silence vstoupí a pokusí se v něm přežít, čeká nespočet výzev. Krom tvorů, za které by se nemusela stydět nejedna noční můra, a všudypřítomného chladu na ně čeká i krása sněhem pokryté krajiny, silná atmosféra a zajímavý příběh.

Součástí hry je i nutnost postarat se sám o sebe a zajistit si nástroje a zbraně, bez kterých se žádný dobrodruh ve zmrzlé divočině neobejde. Během svého prozkoumávání krajiny tak budete nacházet zdroje, ze kterých si budete moc vyrobit jak luk a šípy, tak třeba zbroj, ale i léčivé masti. Postupem času narazíte i na další přeživší, jimž budete moci nabídnout útočiště a kteří vám pomohou s náročnými zkouškami.

Hra počítá i s hráči, kteří se chtějí volně pohybovat po světě a prožívat příběh vlastním tempem, pro ně je zde režim průzkum. Pro otrlé dobrodruhy je připraven režim přežití, který může vést až k „trvalé“ smrti postavy.

Fade to Silence vychází 30. dubna 2019 v původní anglické verzi, a to pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Fade to Silence – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Trozi
Host
Trozi

Špatná optimalizace, bugy a hra padá. Je to stále early Acces hra a určitě nedoporučuji