Vychází působivý horor Chernobylite. Zavede vás do zóny kolem vybuchlé elektrárny

Dnešním dnem vstupuje do předběžného přístupu atraktivní hororová survival akce Chernobylite, která – jak už její název napovídá – čerpá inspiraci z katastrofy jaderné elektrárny Černobyl. Ostatně, v jejím bezprostředním okolí se 30 let po výbuchu odehrává.

Jak se ukazuje, vlivem radioaktivního záření se v Zóně dějí zvláštní a nebezpečné věci. Takové, které se do té doby vyprávěly jen v děsivých pohádkách dětem. Chernobylite vás do okolí elektrárny vrhne v nezáviděníhodné roli: máte najít ztracenou přítelkyni a navíc rozklíčovat temné tajemství, které stojí za její zmizením. Čelit budete nejen tradičním nepřátelům, ale také radiaci a tajuplným jevům.

Chernobylite tak nabídne zřídkakdy vídaný mix survivalu, konspirace, hororu, lásky a posedlosti. Místy si údajně nebudete moct být jistí, co je realita a co už se odehrává pouze ve vaší hlavě.

Tip na článek:  Hororová akce Chernobylite zná své HW požadavky. Je čeho se bát?

Vývojářské studio The Farm 51, které stojí například za úspěšným Get Even, na hře pracuje už více než pět let. Kromě toho, že využívá Unreal enginu 4 se autoři také rozhodli pro speciální scanovací technologii terénu, takže okolí elektrárny by mělo působit velmi autenticky.

Tip na článek:  Akce Chernobylite se snaží využít zájmu o seriál. Nabídne pohled na explozi, podívejte se na atmosférický trailer

Chernobylite je zatím k dispozici v předběžném přístupu na Steamu, přičemž hotový by měl být ve druhé polovině příštího roku, kdy se čeká také vydání pro konzole.

Chernobylite - screenshoty
« 1 z 11 »

Chernobylite – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 3.6]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na