Vychází Resident Evil 3 Remake. Recenze nejsou vyloženě pozitivní

Po skvělém remaku druhého dílu, který vyšel loni, jsme se nakonec dočkali také Resident Evil 3 Remake. Do něj už hráči vkládali značná očekávání, protože sliboval mnohé, zejména pronásledování monstrem Nemesis. Jenže jak už tomu tak při velkých očekávání bývá, může přijít také zklamání. A někdo se mu po dohrání RE 3 Remake nevyhne.

Resident Evil 3 je vlastně řetězem akčních sekvencí, které pojí příběh šustící papírem a trochu moc neherních sekvencí. To je směr, kterým se série vydala po Resident Evilu 4, kdy se skutečně ztratila a vyústila v děsivý šestý díl. Nerad vidím, že se to děje znovu,” uvedl v přísné recenzi PC Gamer, který udělil pouhých 56 %.

Průměrné skóre na serveru Metacritic je přeci jen o něco přívětivější a v případě PC verze dosahuje aktuálně 76 %. Vzhledem k vysokým známkám, které sklízel předchůdce, je to nicméně zklamání. Přestože většina recenzentů si zážitek z hraní pochvaluje, zároveň upozorňuje na určitou mělkost celé hry, která nevyniká ani svou délkou.

Resident Evil 3 Remake vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na