Vychází simulace Transport Fever 2. Recenze ji převážně chválí

Oblíbený žánr dopravních simulací má nového zástupce, který aspiruje stát se dosud tím nejlepším titulem v tomto ranku. Autoři Transport Fever 2 se podle svých slov poučili z chyb, které udělali v prvním dílu. Ani ten přitom nebyl vůbec špatný a díky získaným zkušenostem studia Good Shephard Entertainment jsme mohli právem očekávat velké věci.

Transport Fever 2 pochopitelně nabídne všechny možné dopravní prostředky na zemi, vodě i ve vzduchu a umožní vám je nejrůznějšími způsoby kombinovat do co možná nejefektivnějších dopravních cest. Zažijete přitom různé historické éry, od roku 1850 až po současnost. Těšit se můžete na více než 200 strojů z Evropy, Ameriky a Asie, které oplývají značným důrazem na detail.

První recenze Transport Fever 2 nejsou sice vyloženě nadšené, ale pozitivní jistě ano. “Skvělá hra pro fanoušku hospodářských simulací a modelářských železnic se spoustou významných vylepšení, nových prvků a velmi dobrou kampaní. Bohužel jí shazují pravidelné pády, které neumožňují dát vyšší hodnocení,” píše v recenzi magazín PC Games, který udělil 80 %.

Transport Fever 2 má několik skutečných kladů – skvělý systém logistiky, citlivý průmyslový model, hezká prostředí a detailní vozidla. Proti je velká škoda, že dva hlavní prvky hry jsou zcela ploché a negují tak její výhody – ekonomika hry je nesrozumitelná a chybová a nejsou tu žádné opravdové módy ke hraní,” je o poznání kritičtější polský magazín GRYOnline, který hru ohodnotil 65 %.

Průměrně si však na serveru Metacritic drží hodnocení 79 %. Velmi podobné hodnocení udělují Transport Fever 2 také samotní hráči na Steamu, kde si drží 78 %.

Transport Fever 2 – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na