Vychází Terminator: Resistance. Recenze mluví o průměru, hráči hodnotí překvapivě kladně

Málokdy se stane, aby v jeden den vyšly dvě hry postavené na slavné filmové licenci. Dnes se ale poštěstilo, a tak tu vedle tříáčkového a podle všeho povedeného Star Wars Jedi: Fallen Order máme také o poznání méně ambiciózní a na poslední chvíli oznámený Terminator Resistance, který do vínku dostal nelichotivou vizitku vývojářského studia Teyon, které před pár lety spáchalo obludnost jménem Rambo: The Video Game.

K Terminator Resistance tak nutně přistupujeme s určitými předsudky, ale pojďme se podívat, jak hra dopadla ve světových recenzí a co je důležitější – u hráčů samotných.

Přestože Terminator: Resistance působí v příliš mnoha ohledech zastarale, přináší kampaň, která tak akorát uspokojí ty, kdo chtějí na chvíli vypnout mozek a vrhnout se do bezmyšlenkovité akce. Jeho snahy zdůraznit vztahy a interakce trochu ozvláštňují zážitek, ale jsou bržděny technickými problémy. Vizi hry se nepodařilo tak docela naplnit,” uvádí magazín Push Square, který hodnotí 50 %.

Je to slabé. Je to neambiciózní. Bere to licenci a přilepí ji na veskrze průměrnou hru. A pak dupne na nejlepší kusy série, takže jediné, co zůstane, je skvěle vypadající T-800 a pár vágních odkazů,” píše VG247, který dává 40 %.

Terminator: Resistance by se tak na základě recenzí dal smahem odsoudit jako průměrná hra, která nestojí za to, aby si jí někdo kupoval. Jenže samotní hráči jsou trochu jiného názoru. Na Steamu si titul drží skvělé průměrné hodnocení 89 % a nezdá se, že by bylo vyhnané najatými trolly.

Hraji už pár hodin a jsem opravdu překvapený. Jasně, grafika není moc dobrá (ale poslouží) a roboti nejsou příliš inteligentní. Přesto je opravdu napínavé schovávat se před T-800 a celková atmosféra dobře zachycuje válku budoucnosti z filmů. Kromě toho se mi líbí RPG prvky,” píše ve svém hodnocení hráč Fred_Fuchs.

Terminator: Resistance vychází 15. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Terminator: Resistance – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 10 Prumer: 3.9]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na