Vychází World of Warships: Legends. Oblíbené lodě se dostávají na konzole

Wargaming s potěšením oznamuje, že World of Warships: Legends je k dispozici ke stažení zdarma na PlayStation 4 a Xbox One ve verzi early access od dnešního. Fanoušci námořních bitev se tak dočkali zbrusu nového titulu.

Nová generace námořních kapitánů se může těšit na vytažení vlajek svých oblíbených námořních států, protože Wargaming Petrohrad vůbec poprvé přináší  online námořní boj, který milují miliony osob na PC, do domácích konzolí. Hra podporuje v tuto chvíli angličtinu, ruštinu, japonštinu, francouzštinu a němčinu a současně nabízí k odemknutí celou řadu lodí mnoha národů. World of Warships: Legends je druhým titulem Wargamingu, který bude uveden na konzolích. World of Tanks: Mercenaries dnes hraje více než 18 miliónů hráčů.

Hráči early access  na PlayStation a Xboxu se budou moci připojit k bitvám na pěti různých mapách podporujících HDR se třemi třídami lodí: Destroyers, Cruisers, Battleships.

World of Warships: Legends nejsou v žádném případě konverzí celosvětově populární PC verze, byť k tomu svým názvem mohou svádět. Tato hra byla postavena od úplně od základu, tak aby plně využila síly a možnosti současných domácích konzolí. Díky rychlejšímu a více vzrušujícímu boji, více možností pro vývoj vašich velitelů, vylepšenému uživatelskému rozhraní, intuitivním novým ovládacím prvkům a obsahu exkluzivnímu pro konzoly je to zážitek, který je možný pouze na platformách PlayStation 4 a Xbox One. Hráči se mohou také těšit na pravidelné aktualizace a spoustu nového obsahu v blízké budoucnosti.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na