Vychází závody F1 2019. Tento ročník obsahuje významný přídavek

Zatímco soutěž na mistrovství FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP 2019 nabírá na obrátkách, hráči si nyní můžou užívat vlastní rivalitu díky vydání hry F1 2019. Hra vychází o dva měsíce dříve než předchozí díly.

Hra F1 2019 strávila ve vývojovém cyklu déle než jakákoliv jiná hra od Codemasters F1 a obsahuje řadu věcí, které v sérii uvidíte zcela poprvé – včetně FIA Formula 2 Championship 2018, kde mohou hráči soutěžit po boku zelenáčů F1, Landa Norrise, George Russella a Alexandera Albona. Hra vychází společně s F2 Feeder Series: režimem scénářů, jejichž výsledek se mění podle hráčova úspěchu, jeho akcí a odpovědí. Sezóna F2 2019 do hry přibude ještě letos jako bezplatný digitální obsah ke stažení.

Nepravděpodobné jezdecké dvojice

Další novinkou jsou přestupy pilotů, které se objevují v režimu kariéry a většinou k nim dochází na konci sezóny. Zavedené hvězdy včetně aktuálního mistra světa F1 Lewise Hamiltona a jeho úhlavního nepřítele Sebastiana Vettela mohou utvořit nepravděpodobné partnerství anebo pokračovat ve své rivalitě pod závodními barvami zcela nových týmů. Všechny nové kontrakty jsou založeny na výkonu, takže talenty budou mít příležitost přihlásit se do soutěže o titul po sérii silných výsledků, anebo sestoupí do týmu, jehož cíle jsou mnohem méně ambiciózní.

F1 2019 obsahuje 18 klasických aut, která připomenou každou dekádu od 70. let 20. století až do roku 2010. Hráči mohou znovu prožít skvělé okamžiky z dob dávno minulých, a to v těch nejvýkonnějších vozidlech své generace včetně Lotus 72D z roku 1972, McLaren MP4/4 z roku 1988, Williams FW18 z roku 1996 až po Red Bull RB6 z roku 2010. F1 2019 Legends Edition navíc obsahuje McLaren MP4/5B Alaina Prosta a Ferrari F1-90 Ayrtona Senny z roku 1990, jakož i McLaren MP4-25 a Ferrari F10 – to vše je součástí F1 2019 Anniversary Edition, která vychází v pátek 28. června. Hráči si také mohou upravit regulační vůz z roku 2019, vytvořený ve spolupráci s Rossem Brawnem a Patem Symondsem – a navíc soutěžit online v režimu pro více hráčů.

Jelikož F1 New Balance Esports Series se neustálé a stabilně rozvíjí, hráči mohou nadále sledovat nejnovější zprávy, podrobnosti o soutěžích, živé streamy a sestřihy z celé nové herní e-sportovní oblasti. Hráči, kteří budou chtít soutěžit závodně a zkusit vyhrát místo v jednom z deseti týmů F1, se budou moct ještě letos zaregistrovat a zúčastnit se budoucích závodů přímo ve hře.

Velké novinky v sérii F1

Z přídavku F2, Senny a Prosta a přestupu řidičů v režimu kariéry máme nesmírnou radost, protože to jsou velké novinky v sérii F1. Navíc integrují ligové závodění a F1 Esports pro fanoušky, kteří chtějí závodit soutěžně,“ řekl Paul Jeal, ředitel značky F1 v Codemasters. „Zejména po přestupech řidičů naši fanoušci toužili už několik let, takže je úžasné, že jsme tuto funkci začlenili do našeho 10letého režimu kariéry a navázali na sezónní změny pravidel, které jsme zavedli ve hře F1 2018, abychom hráčům vytvořili jedinečné příběhové linie mezi sezónami.

„Prodloužená doba vývoje umožnila týmu jednak hru vylepšit a jednak do ní přidat několik nových vlastností,“ řekl Lee Mather, ředitel hry F1 2019 v Codemasters. „Přídavek F2 se všemi jejich pravidly a jedinečnými závodními víkendy hráčům přinese nový zážitek a my jsme nesmírně pyšní na grafické vylepšení klíčových tratí, jako jsou Monaco a Bahrain, a to včetně zcela nových efektů nočního nasvícení. Jelikož hra vyjde dřív, budou si hráči moct vytvořit vlastní rivalitu už o dva měsíce dřív než v předchozích sezónách a my se nemůžeme dočkat, až se jim finální hra dostane do rukou.

F1 2019 vychází 28. června 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One. F1 2019 Legends Edition vyšla s třídenním předstihem.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na