Vydání Rage 2 je za dveřmi. Podívejte se na nové gameplay záběry

Co se týče postapokalyptických stříleček, budou mít letos příznivci žánru rozhodně z čeho vybírat. Kromě nedávno odhaleného Borderlands 3 je aktuálně ve vývoji také Rage 2, jehož tvůrci se rozhodli nejít ve stopách, jež vyšlapal v roce 2010 první díl, ale místo toho hráčům nabídnou zběsilou akci, ulítlý humor a pastelově syté barvy…zkrátka vše, na co jsou zvyklí již od dob prvních Borderlands.

Nové video, které tvůrci dnes vypustili do světa, zachycuje celkem jedenáct minut hraní. Nutno podotknout, že ze zcela jiné části titulu, než jakou jsme si mohli prohlédnout na počátku roku. Hlavním tématem videa jsou souboje v automobilech, ukázka toho, jakým způsobem budou ve hře fungovat bossové a zbraň BFG-9000, kterou jistě moc dobře znají všichni hráči série DOOM.

V RAGE 2 se hráči ujmou role Walkera, posledního Strážce pustiny. V průběhu příběhu svedou souboje jak se zástupci znepřátelených frakcí, tak se zákeřnými mutanty. Vydání hry je naplánováno na 14. května pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

Rage 2 – Záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na