Vydavatel Kingdom Come: Deliverance oznámí na E3 dvě nové hry

Letošní veletrh E3 v americkém Los Angeles se blíží mílovými kroky a velcí hráči herního průmyslu tak začínají pomalu nastiňovat, na co se mohou fanoušci těšit. Ke slovu se přihlásil také významný evropský vydavatel, společnost THQ Nordic. Ta se v minulých měsících zapsala především koupí vývojářského studia Warhorse stojícího za Kingdom Come: Deliverance.

THQ Nordic uvedlo, že se na E3 2019 chystá oznámit minimálně dva nové tituly. Žádné konkrétní detaily zatím zveřejněny nebyly, ale podle všeho půjde o zástupce známých značek, kterých má společnost k dispozici přehršel, protože je v minulosti skupovala doslova po hrstech.

Tip na článek:  Megalomanské THQ Nordic sbírá herní značky. Skutečný hit mu ale chybí

V případě prvního projektu má jít o “novou vizi oblíbené značky“, v případě toho druhého potom o “dlouho očekávaný návrat“. To pochopitelně dává poměrně značný prostor ke spekulacím. Mohlo by jít o další díly k sériím Alone in the Dark či Carmageddon, případně nové pojetí značek Kingdoms of Amalur či Act of War. Vyloučen není ani návrat Destroy all Humans.

Moudřejší každopádně budeme nejpozději na E3 2019, která se koná od 11. do 14. června.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 11 Prumer: 1.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na