Vydavatel Warner Bros. chtěl na zrušené E3 ukázat tři novinky, včetně dalšího Batmana

Foto: Batman: Arkham Asylum

Včerejší očekávané zrušení veletrhu E3 2020 udělalo řadě vydavatelů a vývojářů docela slušnou čáru přes rozpočet. Řada z nich chtěla právě toto místo využít k odhalení zbrusu nových her. Nejinak na tom byla herní divize společnosti Warner Bros., jež měla pro letošek poměrně velké plány.

Podle dobře informovaného zdroje magazínu Kotaku plánoval Warner Bros. poprvé ve své historii vlastní tiskovou konferenci, což obvykle znamená, že toho má na srdci vícero. Mělo dojít k odhalení tří nových titulů. Mezi nimi byla další hra na motivy Batmana, RPG podle Harryho Pottera a tajuplný projekt Rocksteady Studios.

Warner Bros. Games v tomto roce plánoval svou první E3 konferenci, aby představil Batmana, Harryho Pottera a hru od Rocksteady. Nezbývá, než si počkat, jak si teď poradí,” uvedl autor Kotaku, Jason Schreier, na svém Twitteru.

Je otázkou, kdo pracuje na novém Batmanovi, o němž se každopádně spekuluje už velmi dlouho a jeho existence je v podstatě veřejným tajemstvím. Vzhledem k tomu, že autoři původní trilogie z Rocksteady dělají na zmíněném třetím projektu, je pravděpodobné, že otěže Batmana přebral někdo jiný.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na