Kdy vyjde recenze Kingdom Come: Deliverance? Hodnocením to nekončí

Už je to tady! Pro mnoho hráčů možná nejočekávanější hra roku, neřku-li několika posledních let – Kingdom Come: Deliverance – se začne prodávat 13. února. V tento den v 9:00 také padne embargo a internet zaplaví recenze tohoto očekávaného titulu.

Jistě jste napnutí jako kšandy, jak to s českým Kingdom Come: Deliverance nakonec dopadne. Ukáže Daniel Vávra zase jednou světu, jaký je to vývojářský borec? Dokáže navázat na úspěch Mafie a proslaví opět české vývojáře ve světě? Vrátí se uhlobaronovi Zdeňku Bakalovi jeho investice do vývoje hry? To jsou otázky, na které budeme v příštích dnech přeci jen schopni odpovědět fundovaněji než teď. Podle našeho recenzenta Radima Krýzla to však s Kingdom Come: Deliverance nevypadá vůbec špatně a hra má podle něj dobře našlápnuto. Zatím s ní však strávil jen několik hodin, což je na tak rozsáhlý titul málo.

Tip: HW požadavky Kingdom Come: Deliverance

Recenzi Kingdom Come: Deliverance v žádném případě nechceme podcenit, a proto hru necháme recenzenta nejprve řádně projít a dohrát. Nebudeme se tak nutně honit za prvním možným termínem publikace, ale vyčkáme na ten správný čas, kdy budeme schopni vyřknout ortel, za který se budeme moct kdykoliv postavit.

Tip 2: Pokud hru stále nemáte objednanou, koupit ji můžete v obchodě JRC a přispět tak na provoz serveru Gamebro.cz

Každopádně, zhodnocením hry to nekončí a pro příští týdny plánujeme vydávat řadu materiálů, které se budou týkat právě Kingdom Come: Deliverance. Zatím si můžete přečíst třeba náš hojně citovaný text o tom, jak se Němci chystají hru bojkotovat nebo článek o tom, proč hra nenabídne multiplayer. Všechny informace, které jsme publikovat nebo teprve publikovat budeme, pak najdete na kartě hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na