Vyšel moderní krokovací dungeon Conglomerate 451, který láká na prostředí kyberpunku

Foto: Conglomerate 451

Velmi zajímavý a originální titul si střihlo vývojářské studio RuneHeads s podporou ruského vydavatele 1C Entertainment. Conglomerate 451 se sice na první pohled veze na vlně zájmu o kyberpunk, ovšem už na ten druhý pohled zjistíme, že tohle není nutně levná imitace Cyberpunku 2077.

Tedy, nižší rozpočet na Conglomerate 451 jistě poznáte. Jinak jde ale titul svou vlastní cestou krokovacího dungeonu. Těšit se tak můžete na silné RPG prvky, které tentokrát doplní také roguelike mechaniky.

Hra nabízí příběhový mód, ve kterém se stanete ředitelem speciální agentury, jež má od senátu konglomerátu za úkol zjednat pořádek v sektoru 451, kde si zkorumpované korporace trochu popustily uzdu. Na vás tak bude vybudovat vlastní tým, vybavit ho moderními zbraněmi a implantáty a vyslat ho do boje. Kromě příběhového módu tu je také mód nekonečný, v němž pro vás hra bude neustále vytvářet nový obsah.

Conglomerate 451 je podle recenzí komplexním titulem s osvěžujícím zážitkem v podobě krokovacího dungeonu. Má nicméně i své chyby, a proto je aktuální hodnocení na Steamu 74 %.

Conglomerate 451 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na