Vyšel přídavek pro 13 let starou diablovku Titan Quest. Rozšíření Atlantis přitom nikdo nečekal

Majitelé značky Titan Quest opakují svou překvapivou taktiku, kterou už si vyzkoušeli s Titan Quest: Ragnarök z roku 2017. Spontánně vydali další rozšíření, které nese název Titan Quest: Atlantis. Stejně jako v předchozím případě potřebujete také v tomto původní hru ve verzi Anniversary Edition.

Titan Quest: Atlantis vás v rámci svého příběhu vyšle hledat mýty opředené potopené město. Nejprve se však musíte vydat do města Gadir v západní části Středomoří a zde najít deník Heraklese. Oproti Ragnaröku na vás tentokrát nečeká žádné nové Mistrovství. Namísto toho dostávají ta stávající nový skill-tier s dalšími schopnostmi.

Těšit se můžete také na nekonečný herní mód Tartarus, který je postaven na boji proti nepřátelským vlnám. Stejně jako příběh si ho můžete užít až v šesti hráčích. Nechybí ani spousta nových předmětů, stejně jako kasina, kdy u nového obchodníka můžete zkusit štěstí a nechat si vygenerovat nové předměty. Autoři také přidali nějaké ty funkce vylepšující herní zážitek a zapracovali na grafice.

Titan Quest: Atlantis vychází výhradně na Steamu a podle prvních uživatelských recenzí ho lze hodnotit jako velmi povedený. Stojí slušných 14 euro.

Titan Quest: Atlantis – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na