Vyšel průmyslový tycoon Rise of Industry. Cílí na nováčky i zkušené hráče

Jak autoři slíbili, tak také učinili a do předběžného přístupu na Steamu vypustili budovatelskou strategii Rise of Industry, která duchovně navazuje na sérii průmyslových tycoonů Industry Giant.

Hra momentálně obsahuje singleplayerovou komponentu a většinu herních prvků. Multiplayerový mód se však přidá až po uvedení finální verze Rise of Industry, které je plánováno na letošní rok.

V rámci fáze předběžného přístupu chtějí autoři přidat ještě více produktů k výrobě, další továrny, nové události, větší mapy, funkcionalitu znečištění životního prostředí, rozšířené tutoriály a také možnost tvořit modifikace.

Rise of Industry se odehrává v raném 20. století a nechá hráče v procedurálně generovaném světě rozvíjet jeho průmyslové impérium. Za tím účelem musí zajistit efektivní položení dopravních cest, produkovat výrobky a ty pak s patřičným ziskem prodávat.

Vývojářské studio Dapper Penguin by k Rise of Industry rádo přilákalo jak zkušené hráče, kterým podobné hry na trhu schází, tak nováčky. Cenovka je zatím stanovena na příznivých 23 euro.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na