Vyšel průmyslový tycoon Rise of Industry. Cílí na nováčky i zkušené hráče

Jak autoři slíbili, tak také učinili a do předběžného přístupu na Steamu vypustili budovatelskou strategii Rise of Industry, která duchovně navazuje na sérii průmyslových tycoonů Industry Giant.

Hra momentálně obsahuje singleplayerovou komponentu a většinu herních prvků. Multiplayerový mód se však přidá až po uvedení finální verze Rise of Industry, které je plánováno na letošní rok.

V rámci fáze předběžného přístupu chtějí autoři přidat ještě více produktů k výrobě, další továrny, nové události, větší mapy, funkcionalitu znečištění životního prostředí, rozšířené tutoriály a také možnost tvořit modifikace.

Rise of Industry se odehrává v raném 20. století a nechá hráče v procedurálně generovaném světě rozvíjet jeho průmyslové impérium. Za tím účelem musí zajistit efektivní položení dopravních cest, produkovat výrobky a ty pak s patřičným ziskem prodávat.

Vývojářské studio Dapper Penguin by k Rise of Industry rádo přilákalo jak zkušené hráče, kterým podobné hry na trhu schází, tak nováčky. Cenovka je zatím stanovena na příznivých 23 euro.

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist