Vyšla česká střílečka Shadowgun Legends. Pyšní se skvělou grafikou a má jen ty nejvyšší ambice

České vývojářské studio Madfinger Games dokončilo svůj dosud nejambicióznější titul – střílečku Shadowgun Legends, která vychází primárně pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS. K dispozici je zdarma v rámci free2play modelu.

Na první pohled zaujme opulentní grafické zpracování Shadowgun Legends, což je ostatně vlastnost, kterou se pyšnily i předchozí tituly Madfinger Games. Díky tomu toto brněnské studio získalo značnou proslulost mezi hráči a jeho hry si dosud stáhly miliony hráčů.

Příběh o záchraně lidstva před mimozemskou hrozbou sice mnoho originality nepobral, ale přesto potěší, že hra nějakou příběhovou linku vůbec nabízí. A ta není vůbec krátká – nabízí 200 misí rozložených na 4 různých planetách. Můžete hrát jak sami, tak v kooperaci s až dalšími třemi hráči. Kromě toho se lze pustit do bitev proti dalším hráčům v rámci PvP herních módů.

Shadowgun Legends nabídne spoustu nejrůznějších zbraní a také možnost skládat si vlastní zbroje z široké plejády komponent. Díky tomu a volitelným dovednostem se do hry dostávají RPG prvky, protože si svého hrdinu můžete uzpůsobit obrazu svému.

Shadowgun Legends – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na