Vyšlo Call of Duty: Modern Warfare. Co říkají recenze?

Možná nejočekávanější střílečka tohoto roku Call of Duty: Modern Warfare je konečně venku a spolu s ní také hromádka prvních recenzí šťastlivců, kteří hru dostali k testování poněkud dříve. Z toho také vyplývá, že tyto verdikty se větší měrou vztahují k příběhové kampani, které ve hře – na rozdíl od předchozího dílu – tentokrát nechybí. Multiplayerové módy měli recenzenti šanci otestovat pouze omezeně.

První recenze jsou nicméně pozitivní. Většina z nich se shoduje na tom, že hra plní to, co si předsevzala a co slíbila. “Call of Duty: Modern Warfare je fantastickým balíčkem obsahu, který dělá jménu Modern Warfare čest. Infinity Ward jsou zpět v akci a Call of Duty: Modern Warfare plní takřka na všech frontách,” uvádí recenze Hardcore Gameru zakončená hodnocením 90 %.

Call of Duty: Black Ops 4 bylo excelentní, a přestože Call of Duty: Modern Warfare nedosahuje jeho výšin, je to stále velmi zábavná hra. Jeho hlavní chybou je pokažený mód Special Ops. Návrat kampaně je však vítaný pro hráče jako jsem já, kteří se na ni každý rok těší. Je skvěle provedená a jedna z nejlepších za dlouhou dobu,” píše recenzent AusGamers, který s výtkami udělil hodnocení 85 %.

Tip na článek:  Sony nevydá Call of Duty: Modern Warfare v Rusku. Nechce si to rozházet s vládou

Call of Duty: Modern Warfare není pouhým rebootem. Sólová hra je vynikající a multiplayerové módy s Gunfightem solidní. Hře chybí trochu hloubka (hlavně více hodin v kampani), aby udělala skutečně perfektní obrázek. Ale nikoliv tak, aby se neměla stát součástí vaší herní sbírky před koncem roku,” stojí ve verdiktu francouzského Gameblogu, který hodnotí 80 %.

Průměrné hodnocení na serveru Metacritic se zatím drží na 86 %. Zdá se tak, že Call of Duty: Modern Warfare je povedeným kouskem, který nedělá ostudu hlavní značce ani své podsérii. Vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na