Vývoj Cyberpunku 2077 dosáhl významného milníku. Další odklad je nepravděpodobný

Vývojářské studio CD Projekt Red postupuje podle upraveného plánu vývoje očekávané hry Cyberpunk 2077. Po nedávném odložení na září by pro firmu další odklad představoval velké problémy, a tak autoři dělají vše, co mohou, aby k němu nedošlo. Teď dosáhli důležité kóty v podobě odeslání hry na posouzení věkové hranice, od které bude dostupná, a to u organizací jako USK, PEGI a ESRB. Uvedl to jeden z hlavních vývojářů, Adam Badowski.

Cyberpunk 2077 zároveň dosáhl takzvané “playtesting” fáze, což znamená, že hra jako taková je v zásadě hotová a definitivně přišel čas na to, aby byla maximálně dobře vyladěná. Autoři tak teď intenzivně pracují na odstraňování bugů, glitchů a dalších chyb.

Pravdou je, že už v lednu tohoto roku CD Projekt oznámil, že je Cyberpunk 2077 od začátku do konce hratelný, načež přišel odklad. Zářijové vydání má však podle tvůrců zajistit pokud možno bezchybný produkt.

Nové informace každopádně ukazují, že další odklad je málo pravděpodobný. CD Projekt se nachází na cílové rovince, na jejíž zdolání má poměrně slušný čas. Vydání se má odehrát 17. září 2020, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na