Vývoj Left 4 Dead 3 měl být obnoven

Fanoušci série asymetrických multiplayerových akcí Left 4 Dead si v posledních letech užili horskou dráhu emocí. Nejprve se o vývoji třetího dílu horečnatě spekulovalo, až se z něj stalo víceméně veřejné tajemství. Jenže v únoru 2017 přišla studená sprcha v podobě zprávy, že práce na hře byly zastaveny. Málokdo pak už očekával, že se hry někdy dočká.

Ale podle všeho tu je důvod k naději, že se Left 4 Dead 3 skutečně dočkáme. Podle portálu Valve News Network byla společnost Valve ohromena obrovským zájmem fanoušků o nedávno oznámený Half-Life: Alyx a rozhodla se přehodnotit některá svá stanoviska. Těžit z toho má právě série Left 4 Dead, ve které firma znovu spatřila potenciál.

Pokud bychom neoficiální zprávě měli věřit, byly práce na hře dokonce už obnoveny. Není však vyloučeno, že se série bude ubírat novým směrem, stejně jako Half-Life v podobě Alyx. Valve je silně angažováno ve virtuální realitě, a tak i Left 4 Dead 3 by mohl cílit na tuto platformu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
newborec
Host
newborec

Stojí za to připomenout, že autor dotyčného webu věděl i o Alyx mnoho měsíců před oficiálním oznámením. Nikdo mu nevěřil, teď už má jinačí jméno. A L4D VR se podle něj také připravuje.

Petr
Host
Petr

Dvojku přes steam hraju od 2011 a pořád se u ní dobře bavím byla to dobrá koupě za 300 Kč.