Vzniká onlinovka ze světa Falloutu. Hrát se bude z izometrického pohledu

Skupina fanoušků chystá velmi atraktivní projekt online hry ze světa Falloutu, která bude vycházet z prvních dvou dílů a zejména jejich izometrického pohledu, na který mnozí dodnes nedají dopustit a staví ho nad trojrozměrné prostředí, kterým v sérii navázala společnost Bethesda.

Projekt nese název FOnline 3 a podle všeho se nachází v pokročilé fázi vývoje. Už v říjnu chtějí jeho tvůrci spustit betatest. Zároveň už se také odhodlali vydat první trailer, který najdete pod zprávou, který poskytuje zajímavý pohled na hru.

Pokud vás zaujala číslovka v názvu, vězte, že nejde o první počin této skupiny fanoušků. Dříve už skutečně vyšly dva díly, přičemž si můžete zdarma stáhnout například ten druhý. Také třetí díl používá osvědčený FOnline Engine, který zaručuje jediné – hra jakoby z oka vypadla původním Falloutům od Interplaye.

Také FOnline 3 vyjde zdarma, přičemž pokrok ve vývoji můžete sledovat na této stránce.

FOnline 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 4.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Cojevámdotoho
Host
Cojevámdotoho

Fallout online běží (možná běžel) už dlouho a byla to karastrofa. Staré fallout boje bez tahů jsou v isometrii strašné. V nových falloutech na to uspůsobili hru, ale fallout 1 a 2 v realtime to prostě nejde…

kamil
Host
kamil

jestli to neni na tahy jako puvodni Falout tak to muze byt zajimave 🙂