Watch Dogs 3 se jmenuje Legion. Odehrává se v Londýně po brexitu a hrdinou bude libovolná postava

Watch Dogs 3 prosákl ještě před oficiálním oznámením, které bylo v plánu pravděpodobně na letošní E3 2019. V případě Ubisoftu se podobné úniky stávají již tradicí. Pokračování oblíbené hackerské akce v otevřeném světě ponese podtitul Legion.

Za vše vděčíme internetovému obchodu Amazon UK, který omylem na chvíli zveřejnil oficiální popis Watch Dogs Legion. Ze stránek sice opět zmizel, ovšem pilní fanoušci vše zaznamenali. Pravost pak potvrdil dobře informovaný novinář Jason Schreier z Kotaku.

Londýn po brexitu

Watch Dogs Legion se bude odehrávat v dystopické verzi Londýna blízké budoucnosti. Autoři se zde rozhodli reflektovat téma brexitu, který britskou společnost, politiku a technologii ovlivnil masivním způsobem. Jak přesně, to zatím nevíme.

Zajímavostí budiž, že ve Watch Dogs 3 nebudete hrát za předem danou postavu. Namísto toho můžete – podobně jako v Driver: San Francisco – převzít kontrolu nad jakýmkoliv charakterem z herního světa. Podle oficiálního popisu bude mít každý vlastní osobnostní profil, animace, ozvučení, vlastnosti, ozvučení a možnosti přizpůsobení.

Oficiální představení Watch Dogs Legion čekáme na konferenci Ubisoftu v rámci E3 2019, která se odehraje 10. června ve 22:00 našeho času. Hra by každopádně měla vyjít letos na podzim.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na