Wolfenstein: Youngblood bude dosud nejdelším dílem série. Přitom nestojí plnou cenu

Na letošním E3 pochopitelně nemohl chybět ani připravovaná novinka do oblíbené série stříleček Wolfenstein. Kromě toho, že se prezentoval novým trailerem, prozradili vývojáři také detaily o herní době.

Vzhledem k tomu, že jde o spin-off od hlavní série, který navíc půjde do prodeje za sníženou cenu, jsme očekávali, že hra bude spíše kratší a délky předchozích dvou dílů nedosáhne. Producent Jerk Gustafsson z vývojářského studia MachineGames ale vyjádřil pravý opak.

Je to poněkud bláznivé,” začal Gustafsson v rozhovoru pro magazín GamingBolt. “Je to totiž naše dosud největší hra, která přitom ale vzniká v relativně krátkém produkčním čase. Jak už jsem uvedl dříve, příběh, stejně jako celkové vyznění, jsou trochu “lehčí”. Ale nelineární vyprávění nám dává možnost dostat do hry různé aktivity a mise. Proto bude celková herní doba delší než u našich dosavadních titulů. Domnívám se, že budete potřebovat 25 až 30 hodin k tomu, abyste viděli všechno.

Tip na článek:  Oznámen Wolfenstein: Youngblood. Tentokrát si zahrajete za dcery-dvojčata B.J. Blazkowicze

Pochopitelně je to celé dáno i tím, že autoři mají z předchozích dílů k dispozici hotový a odladěný engine, stejně jako spoustu objektů, které mohou vhodně znovu použít a recyklovat. Zkrátka jim stačí vytvořit nové a pokud možno zábavné mise se zaměřením na kooperativní hraní. Protože jak známo, v tomto titulu se zhostíte role dvojčat B.J Blazkowicze.

O tom, zda je to všechno pravda, se budeme moct přesvědčit již relativně brzy. Wolfenstein: Youngblood vychází 26. července 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Wolfenstein: Youngblood – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 4.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na