Wolfenstein: Youngblood vyjde v červenci, podívejte se na trailer. Do hry bude možné zdarma pozvat kamarády

Společnostt Bethesda konečně odhalila podrobnější informace o chystané akci Wolfenstein: Youngblood, která je spin-offem hlavní série Wolfenstein, jež se naposledy představila dílem The New Colossus a jež by se v rámci trilogie měla dočkat ještě závěrečného dílu. 

Wolfenstein: Youngblood vás každopádně vsadí do Paříže osmdesátých let, kterou – jak jinak – okupují nacisté. Problém je v tom, že jejich tradiční bijec B.J. Blazkowicz zmizel neznámo kam, a tak na scénu nastupují jeho dvě dcerky – Jess a Soph. Právě tato dvojice je pro hratelnost klíčová. Celé dobrodružství je pojato coby kooperativní záležitost, kterou si můžete střihnout buď s kamarádem nebo s počítačem ovládanou spolubojovnicí.

Jak je v poslední době moderní, nabídne Wolfenstein: Youngblood také celou řadu RPG prvků, které zahrnou odemykání nových schopností a nejrůznějších technologických vychytávek. Na některé z nich se můžete podívat v traileru, který dokládá i to, že ani tentokrát nebude nouze o vtipné hlášky.

Tip na článek:  Bethesda potvrdila Wolfenstein 3. Možná se dočkáme i Dishonored 3

Hra bude k dostání ve standardní verzi, ale také v Deluxe verzi. Ta bude mít jednu velkou výhodu a sice přidružený Buddy Pass. Díky němu budete moct pozvat do hry kamaráda, který ji jinak nemá k dispozici. Ten pak s vámi může zažívat radost z kooperativního hraní. “Buddy Pass může v jeden okamžik využívat pouze jeden z vašich přátel, ale můžete ho použít, kolikrát budete chtít,” uvádí Bethesda na svém webu.

Wolfenstein: Youngblood - screenshoty
« 1 z 9 »

Pokud se obáváte, že Deluxe verze bude vzhledem k této funkcionalitě drahá, obávat se nemusíte. Zatímco standardní verze přijde na velmi příjemných 30 euro, Deluxe vydání bude stát stále slušných 40 euro. Bude tak pořád levnější než běžná AAA produkce. Vzhledem k nižší ceně však počítáme, že Wolfenstein: Youngblood nebude nikterak dlouhý. Trailer nicméně napovídá, že intenzita mu scházet nebude.

Hra vyjde 26. července 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Vývoj má na starosti lyonské studio Arkane. Pokud jde o PC verzi, Bethesda nedávno uvedla, že vedle svého launcheru ji nabídne také na Steamu.

Wolfenstein: Youngblood – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na