Do World of Tanks míří tanky na kolech. Jde o první velký update v tomto roce

První velké rozšíření roku 2019 ve World of Tanks je tady. Jako zcela nová kategorie se ve hře objevují kolová vozidla, která nabídnou novou dimenzi hraní za lehké tanky. Novinka vstupuje do hry s francouzskými vozy začínajících na Tier VI.

Přidání francouzských kolových vozidel do hry vytváří novou roli na bojišti, objevuje se zde aktivní skaut, mrštný a rychlý průzkumník. Tyto stroje se musí přiblížit svým cílům, aby je i díky svému maskování rychle a nenápadně objevily pro spoluhráče.

Kolová vozidla se od „běžných“ tanků liší díky svým jedinečným novým mechanikám: funkci uzamčení na cíl a dvěma režimy jízdy. Jak zkoumáte nová vozidla, jsou tyto mechaniky postupně přidávány s každou úrovní. Jak stoupá úroveň, tak se také zvyšuje rozdíl v manévrování a rychlosti mezi dvěma dostupnými režimy, výchozím a jízdou.

Náš vývojářský tým strávil spoustu času debatami o tom, která vozidla by měla v nové kolové větvi být. Ve výsledku jsme se rozhodli pro šest kolových vozidel, z nichž pět se dá vyzkoumat od úrovně VI do úrovně X, a jedno je prémiové. Všechna mají historický původ, a pouze vozidlo X. úrovně se od svého historického protějšku nepatrně liší.

Seznam kolových vozidel

  • AMD Panhard 178B, Tier VI
  • Hotchkiss EBR, Tier VII
  • AML Lynx 6×6, Tier VIII
  • Panhard EBR 90 (mle. 64), Tier IX
  • Panhard EBR 105, Tier X

World of Tanks – kolová vozidla

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 9 Prumer: 3.6]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Drak
Host
Drak

Stálé přidáváni tanků, děl a zásobníků, zvyšování průbojnosti, nesmyslných vylepšení a absence boje proti podvodným čítům zničila hru. Mám odehráno 70 000 her, nyní hraji jen občas

Míra
Host
Míra

takže člověk bude 2 měsíce grindit expy, aby pak vydali premiák, který bude lepší než cokoli na daném tieru. 30% P2W

Pepa
Host
Pepa

Katapultovalo to hru do pozice doomovky pro děti 🙁

Maxim
Host
Maxim

kdyby radši konečně začali vývojáři trestat modaře a uživatele tzv. nedoporučených modu i třeba blbým battleeye. Hru by to zase katapultovalo do dob její největší slávy. Teď stačí stahnout ( zaplatit ) posr. mody a z kdysi dobré hry se stane tupé klikaní tlačítek.

Venca
Host
Venca

Další hřebík do rakve kdysi dobré hry.

WingCommanderProphecy
Host
WingCommanderProphecy

kolová obrněná vozidla mají svůj význam. Hodnotím kladně jejich nástup. Rozhodně více než zásobníkové tanky a celkově zásobníky. Dost to hře uškodilo.
Hraji od Beta verze a prozatím mě nic neodradilo od toho abych přestál tuto hru hrát.