World of Warcraft Classic v problémech. Hráči hlásí velké potíže s přihlašováním

Kdo se dnes ráno chtěl přihlásit do World of Warcraft Classic, pravděpodobně měl málo důvodů k radosti. Zejména evropské servery totiž postihly velké nepříjemnosti, které hráčům znemožnily se zaloggovat, protože nebylo možné vytvořit spojení s Realm servery.

Další hráči se sice dostali na obrazovku s výběrem postavy, ale následně se zasekli na nahrávací obrazovce, která se nedokázala dostat přes 75% hranici. Menšina hráčů se potom sice do hry přihlásit dokázala, ale ani oni nebyli ušetřeni problémů. Zatěžovali je totiž neustálé disconnecty, které přicházely po pár minutách hraní. Kolem a kolem: aktuálně není možné World of Warcraft Classic hrát bez velkých problémů.

A jak se k tomu staví Blizzard? Nejprve se na Twitteru ke slovu přihlásila zákaznická podpora, která poněkud vágně informovala o tom, že někteří hráči mohou zažívat problémy s připojením a latencí. Následně však byla zpráva upřesněna s tím, že vývojářský tým už na odstranění technických problémů pracuje. Od té doby oddaluje řešení “na další hodinu”. Došlo sice k restartu serverů, ale problémy stále přetrvávají.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na