World of Warcraft Classic vyjde 27. srpna

To, po čem příznivci World of Warcraft volali několik dlouhých let, se letos konečně stane skutečností. World of Warcraft Classic, který umožní všem hráčům opětovně prožít ty samé pocity, které měli šanci zažít v roce 2004, kdy WoW vyšel ve své původní podobě, ještě neupravené mnohými datadisky, otevře své brány 27. srpna.

Kompletnímu spuštění hry bude, jak již je ostatně u Blizzardu zvykem, předcházet série beta testů. Uzavřená beta bude zahájena už zítra – tedy 15. května. V průběhu nadcházejících měsíců poté bude pravidelně docházet ke stress testům, do nichž se budou moci zapojit úplně všichni a které snad vývojářům umožní odhadnout, jak velký nápor hráčů mohou jejich servery očekávat v den vydání.

Souběžně s odhalením data vydání WoW Classic Blizzard zároveň představil sběratelskou edici World of Warcraft, která vznikne při příležitosti oslav 15 let existence hry. Její obsah je podobný ostatním blizzardím sběratelkám a nikoho tak nejspíše překvapí, že její součástí bude série in-game předmětů. Za zmínku nicméně rozhodně stojí, že v krabici naleznete také velkou sochu Ragnarose. Tato speciální edice vyjde 8. října a její cena je aktuálně stanovena na rovných 100 dolarů.

Pokud máte předplacený World of Warcraft a hrajete aktuální datadisk Battle for Azeroth, do WoW Classic již nemusíte nic investovat. Hra bude dostupná v rámci vašeho předplatného.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 6 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Skalgrin
Host
Skalgrin

Přístup v rámci předplatného BfA? Být na oznámení, tak tleskám ve stoje! Jako Azerothí veterán už od Vanilly se nemohu dočkat…

Sice momentálně aktivně nehraji (BfA mě prostě nechytlo), ale díky WoW Classic budu 28. srpna opět online – to zas bude probdělých nocí 🙂