WWE 2K20 vyšlo v nehratelné podobě. Sony už začalo vracet peníze

Necelý týden je na trhu nový ročník wrestlingu WWE 2K20, a to ve verzích pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Už krátce po vydání však internet zaplavily hrozivé zprávy hráčů referující o tom, v jakém stavu tento titul od vydavatele Take Two vyšel. Mnozí to označují ze strany tvůrců za nebetyčnou drzost a například na Steamu si hra z 264 hodnocení vykoledovala moc pěkné průměrné hodnocení 24 %.

Tentokrát přitom nejsou hlavním důvodem záporných reakcí obligátní mikrotransakce, které hra sice také obsahuje, ale jež jsou až druhotným problémem. Ukazuje se totiž, že WWE 2K20 je v současné podobě prakticky nehratelné. Titul sužuje obrovská řádka bugů a glitchů, z nichž už si zoufalí hráči dělají na Twitteru legraci. Chyby se přitom netýkají pouze PC verze, ale dostaly se také do verzí pro Playstation 4 a Xbox One. To je zvláštní, protože hru na konzole od Sony a Microsoftu musí nejprve projít schvalovací procedurou. Tentokrát však zodpovědný člověk zřejmě spal.

https://twitter.com/CallidumGaming/status/1186663428670271490

Sony nicméně už zareagovalo a peníze za WWE 2K20 na vyžádání vrací. To samé by mělo být možné na Steamu.

V krátké době už jde o druhý sportovní titul Take Two, který vyšel v hrozivém stavu. Podobně hráči strhali také NBA 2K20, které se však navzdory tomu stalo nejprodávanější hrou roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 3.6]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na