Záběry z hraní ambiciózní akce The Quiet Man. Zatím vypadá přinejmenším rozporuplně

Když společnost Square Enix na své konferenci v rámci veletrhu E3 představila chystaný titul The Quiet Man pouze hraným filmečkem bez dalšího vysvětlování, mnozí hráči měli za to, že se tu kutí něco velkého. Postupem času se ale ukazuje, že The Quiet Man bude především zvláštní, nikoliv nutně skvělý. Přesvědčit se můžete také v novém videu z hraní, které trvá třičtvrtě hodiny.

The Quiet Man si na první pohled zakládá na silném příběhu, který vypráví prostřednictvým hraných sekvencí, jež pak následně přecházejí plynule do hry. Ta se jeví jako pouliční akce, která ovšem na videu z hraní kdovíjak nepřesvědčuje. Nezbývá než doufat, že jde o ranou fázi hry, která ještě dozná potřebných zlepšení. Vývojářské studio Human Head totiž tvrdí, že by mělo jít o vysokoprodukční titul, tak snad tučný rozpočet nezahučí do točení drahých filmečků a něco se dostane také na hru samotnou.

The Quiet Man vyjde pravděpodobně příští rok, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

The Quiet Man – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na