Záběry z hraní ambiciózního Insurgency: Sandstorm. Více než čtyři minuty přestřelek a termín betatestu

Žádný postprocessing, žádné triky. Nejnovější trailer k chystané online akci Insurgency: Sandstorm představuje více než čtyři minuty syrových záběrů z hraní PvP módů. Díky tomu si můžete udělat slušný obrázek o tom, jaké tempo hra bude mít a jak se budou chovat jednotlivé zbraně.

Ještě lepší obrázek si ale budou moct vytvořit všichni ti, kdo se zúčastní takzvaného Pre-Order bestatestu, který se bude konat od 9. do 13. srpna. Přístup do něj budou mít ti hráči, kteří si Insurgency: Sandstorm předobjednali na Steamu. V betaverzi bude možné vyzkoušet si tři z celkových šesti map, jež mají být ve finální verzi hry. Další tři mapy pak budou dostupné v příštím kole betatestu, které začne 30. srpna.

Pokud jste si hru zatím nekoupili a do bety tak přístup nezískáte, nemusíte smutnit. Betatest totiž nebude podléhat žádnému embargu, a tak z něj v reálném čase budou vznikat nejrůznější streamy, jež rozhodně napoví, zda Insurgency: Sandstorm bude tou hrou, kterou slibuje býti.

Hotová verze Insurgency: Sandstorm vyjde v září na PC a příští rok pak také na Playstation 4 a Xbox One. Oproti původním slibům nebude obsahovat singleplayerovou kampaň a bude se soustředit pouze na multiplayerové hraní.

Insurgency: Sandstorm – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na