Záběry z hraní V-Rally 4. Podívejte se, jaké to je závodit v Malajsii za bouře

Vydání očekávaných závodů V-Rally 4 se kvapem blíží a autoři tak přikládají pod kotel marketingové kampaně. Nově zveřejněné záběry z hraní ukazují kompletní etapu malajské rallye, kterou projedete za zuřící bouře.

Herní scény pocházejí kompletně z kokpitu a poskytují tak obrázek uživatelského rozhraní a pokynů kopilota, který vám říká, které zatáčky a překážky očekávat. V průběhu celého závodu vám prší na čelní okno a pohled na okolní palmy dává jasně na srozuměnou, že venku je pěkná vichřice.

Klasické rallye závody jsou přitom pouze jednou z disciplín, které V-Rally 4 nabídne. Na hráče čekají kromě toho závody V-Rallyecross proti sedmi dalším jezdcům na šotolině a asfaltu. Dále nebude chybět kategorie Extrem-Khana. Drift, preciznost a rychlost jsou zde hlavními kritérii. Chybět nebudou ani horské závody.

V-Rally 4 vychází v září tohoto roku na PC, Playstation 4 a Xbox One. Později se své verze dočkají také majitelé konzole Nintendo Switch.

V-Rally 4 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na